Instrukcja

Instrukcja korzystania z serwisu BIP

Przeglądanie stron

Aby przeglądać strony serwisu BIP wybierz z menu po lewej stronie ekranu interesujący Cię dział. Strony BIP publikowane są na kilku poziomach zagłębienia - strony i ich podstrony.

Na dole każdej strony znajdują się informacjie o ilości odwiedzin danego artykułu, osobach, które umieściła i wytworzyły treść, dacie zamieszczenia i ewentualnej dacie zmiany treści artykułu. Nad tymi informacjami, w lewym dolnym rogu każdego artykułu  znajduje się symbol drukarki umożliwiający wydruk strony.

Moduł wyszukiwania

System umożliwia przeszukiwanie stron serwisu zawierających daną frazę. Aby przeszukiwać serwis należy w lewym górnym rogu, w polu wyszukiwarki wpisać szukaną frazę i kliknąć przycisk ""SZUKAJ" lub nacisnąć klawisz "Enter" na klawiaturze.

Odnośnik do portalu BIP.gov.pl

W nagłówku serwisu, po lewej stronie znajduje się logo BIP będące odnośnikiem do portalu BIP pod adresem http://www.bip.gov.pl.

Zmiana wielkości czcionki

W nagłówku serwisu, po prawej stronie, znajduje się przybornik narzędziowy. Daje on możliwość zwiększania lub zmniejszania wielkości czcionki na stronach serwisu poprzez odpowiednie nacićnięcie symbolu "A":

  • A+ powoduje każdorazowe zwiększenie czcionki,
  • A- powoduje każdorazowe zmniejszenie czcionki,
  • A umozliwia powrót do domyślnej wielkości czcionki.

Rejestr zmian dla: Instrukcja

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Marek Judycki
Dokument z dnia:
2011-04-28
Publikacja w dniu:
2016-12-29
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Szczecinie
Wytworzył:
Marek Judycki
Opublikował:
Marek Judycki
Dokument z dnia:
2009-12-09
Publikacja w dniu:
2016-12-29
Opis zmiany:
b/d